www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 738113
lejárt
Tech People FEJLÉC

Senior Java SE/EE Fejlesztő - Agilis (GYS)

Ügyfelünk megbízásából alaposan felkészült a lent felsorolt területeken jártas, agilis JAVA fejlesztőket keresünk, akik számára a technikai fejlődés a legfontosabb.

Feladatok:
•    Javaban írt nagy rendelkezésre állású webalkalmazások fejlesztése, karbantartása
•    Tanulás (folyamatosan és kimutatható fejlődés, a képzési anyagok elsajátítása)
•    Innováció (a legmodernebb technológiák felkutatása, kipróbálása)
•    Közreműködés a projektek szakmai előkészítésében

Elvárások:
•    Minimum 3 év OO fejlesztői tapasztalat, melyből minimum 1 év Java
•    Java nyelv alapos ismerete
•    Fejlesztési tapasztalat valamelyik Java webes keretrendszerben
•    Egyszerű és tiszta kód írása vagy hajlandóság ennek megtanulására
•    HTML, CSS alaptudás és/vagy tapasztalat
•    Verziókezelő rendszerek ismerete
•    Rendszerszintű gondolkodás
•    Nyílt, konstruktív hozzáállás, proaktivitás
•    Jó kommunikációs készség, csapatszellem (gyakori egyeztetések és a környezet gyakori változásaira gyors reakció)
•    Jó angol nyelvtudás a szakmai szövegek megértéséhez

Előnyt jelent:
•    Felsőfokú informatikai vagy ennek megfelelő végzettség
•    A SOLID-alapelvek ismerete
•    Jó kódolvasási, tervezési, programtesztelési képesség/tapasztalat
•    Unix/Linux rendszereken szerzett tapasztalat
•    Tudás átadási készség, vezetői ambíció
•    Tapasztalat agilis módszertanokban (pl. Kanban, SCRUM, Lean)
•    Egyéb technológiai ismeretek:  Design Patterns, jQuery, HTML5, CSS3, Spring, Hibernate, Ajax, Liferay, Alfresco,Wicket, Maven, Ant, FindBugs, AspectJ, SSO, Drools, LiquiBase, OAuth, Memcached, EHCache, NoSQL, OSGi, Regexp, SVN, SQL, TCP/IP, Haskell, JPA, GWT, Kernel, SOAP, SSL, TDD, BDD, i18n, SEO, REST, JMX, UML, XSLT, Bash, Powershell, Android, iOS)

Amit kínálunk:
•    Erős, megkérdőjelezhetetlen referenciák
•    Fokozott biztonságú, több milliós látogatottságú webes megoldások megismerése
•    Magas rendelkezésre állású rendszerek fejlesztésében való részvétel
•    Korszerű fejlesztési módszertanok: scrum, agilis eszközök
•    Inspiráló szakmai légkör, rendszeres belső tanfolyamok: Java, webes technológiák, rendszeresen járatott szakmai folyóiratok, belső könyvtár
•    Fiatalos, szakmailag nagyon igényes, nyitott vállalati kultúra
•    Szakmai vagy vezetői karrier lehetőség
•    Modern irodai környezet (MacBook Pro és Toshiba notebookok)

Munka jellege: hosszú távú, teljes idős, alkalmazotti pozíció (távmunkára nincs mód)
Helyszín: Buda
Kezdési idő: akár azonnal
Jelentkezés módja: Részletes szakmai önéletrajz lehetőleg fényképpel, word formátumban

További információért hívja irodánkat t: 06-1-7897416 (Komjád Gyöngyvér)

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió