www.cvonline.hu

Senior Java (JEE) fejlesztő

  • A hirdetés 1020 napja lejárt
Multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:
Feladatok:
  • Szoftverfejlesztési, tervezési feladatok J2EE nyelven,
  • Aktív részvétel a fejlesztési folyamatban,
  • Szoftver-specifikációk elemzése, tesztelése, dokumentálása,
  • Együttműködés a fejlesztő csoport többi tagjával.
Elvárások:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség,
  • Minimum 3-5 éves fejlesztői tapasztalat,
  • Stabil Java EE ismeretek: JSP/HTML, Struts 1.1, Websphere, EJB, Hibernate,
  • Alvállalkozói munkaviszony.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag,
  • Dinamikus, fiatal csapat,
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet.
Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a fenti pozíció megjelölésével az alábbi elérhetőségre:

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika