www.cvonline.hu
Senior Java (J2EE) fejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.10.13.
Jelentkezési határidő: 2014.11.13.
Hirdetés azonosító: 685485
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Banki szoftverfejlesztéssel foglalkozó partnercégünk részére keresünk megfelelő szakembert az alábbi pozíció betöltésére

senior Java (J2EE) fejlesztő

alkalmazotti jogviszonyba, teljes munkaidős állásra, budapesti munkavégzésre.

Feladatok

  • Java alapú fejlesztési projektekben való részvétel
  • Java programozási feladatok elvégzése
  • Hibakeresés és javítások végrehajtása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki informatikai vagy programozó matematikus végzettség
  • Önállóság, határozottság, kiváló problémamegoldó készség,
  • Ambíció vezető fejlesztői pozíció elérésére
  • Java, J2EE, SQL, Eclipse, Maven ismeretek
  • Legalább egy verziókezelő rendszer ismerete
  • Java alkalmazásszerverek ismerete (WebSphere, WebLogic, JBoss, stb.)
  • Relációs adatbázis-kezelők ismerete (Oracle, MSSQL, DB2, stb.)
  • Web/J2EE technológiák, keretrendszerek ismerete (EJB3, Vaadin, Hibernate, Spring, stb.)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Legalább 5-6 éves Java fejlesztői tapasztalat (és ennek jelentős része J2EE tapasztalat!)

Előnyök

  • Banki szoftverek területén szerzett munkatapasztalat
  • UML ismeret
  • GIT (verziókezelő) ismerete

Amit kínálunk

  • Lelkes, dinamikus, fiatal csapat
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos, önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Továbbképzési, fejlődési lehetőség, igazi szakmai kihívások

Kategória
IT / Informatika
Régió