www.cvonline.hu
Senior Java fejlesztő/Java architekt
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.01.06.
Jelentkezési határidő: 2015.02.05.
Hirdetés azonosító: 868657
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Pénzintézeti partnerünk számára keresünk

kollégát

Feladatok:

  • A meglévő és az új fejlesztések kód-minőség biztosítása.
  • Kód-minőségi szabályok kidolgozása, tovább fejlesztése.
  • A cég Front End rendszeréhez kapcsolódó integrációs és architektúrális döntések meghozása.
  • Előadások tartása a fejlesztési csapat részére.
  • Üzleti igények felmérése specifikáció alapján és ráfordítás becslések készítése.
  • Fejlesztési igények operatív megvalósítása.

Elvárások:

  • Magas szintű szakmai ismeretek az alábbi technológiákkal/termékekkel kapcsolatosan
  • Java, Java EE
  • Portal Server technológia
  • Alkalmazás szerverek alapos ismerete
  • MQ/JMS, SQL(DB2), LDAP technológiákban jártasság
  • Sonar, SVN, Nexus, Jenkins
  • Jó koordinációs készség

Amit ajánlunk:

  • Biztos háttér, erős anyavállalati támogatottság
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Nagyfokú önállóság

Kategória
IT / Informatika
Régió