www.cvonline.hu
Senior JAVA fejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.08.07.
Jelentkezési határidő: 2015.08.05.
Hirdetés azonosító: 954090
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Partnerünk Java fejlesztői csapatába keresünk elkötelezett fejlesztőket, akik hosszútávon gondolkodnak, szeretik a kihívásokat és szívesen dolgoznának egy nemzetközi fejlesztői csapatban, szakmailag vezetik és támogatják a csapatot.

Elvárások

  • Legalább 6-7 éves Java szerver oldali fejlesztői tapasztalat

  • Java EE technológiák magabiztos alkalmazása (JAX-RS, JAX-WS, JPA, Servlets, JSP)

  • Webes technológiák ismerete (HTML, XML, Javascript, CSS)

  • Adatbázis tervezési és SQL programozási tapasztalat

  • GoF és JEE tervezési minták ismerete

  • Legalább 1 Java alapú MVC framework ismerete

  • Spring Core ismeret

  • Unit / integration tesztlési ismeretek

  • AOP tudás

  • Maven vagy Gradle ismeret

  • Szoftvermodulok önálló tervezése

  • Junior fejlesztők mentorálása

  • Angol nyelvtudás (szakmai angol)

  • Önálló, alapos, pontos munkavégzés

  • Csapatjátékos, proaktív, logikusan gondolkodó személyiség

  • Előnyök

  • Német nyelv ismerete

  • Eclipse / MyEclipse IDE ismerete

  • Spring framework ismerete

  • Hibernate ismerete

  • Aspektus Orientált Programozás ismerete

  • Verziókezelő rendszer ismerete (CVS)

  • Linux alapismeretek

  • Makro nyelvek (Apache Velocity)

  • Java build (Apache Ant)

  • Atlassian JIRA és Confluence vagy hasonló kollaborációs szoftverek ismerete

  • Glassfish ismerete

  • Amit ajánlunk

  • Csendes, kellemes munkakörnyezet

  • Versenyképes jövedelem

  • Szakmai fejlődés

  • Opcionális otthoni munkavégzés

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió

    Egyéb hasonló állások Önnek
    PL/SQL fejlesztő

    Új Világ Nonprofit Szolgáltató Kft.

    Az Új Világ Nonprofit Szolgáltató Kft. fő tevék...
    Budapest, Pest

    Senior PHP Programozó

    sr. IT System Analyst / Business Relationship Manager

    Hire-One Kft.

    Legyünk együtt sikeresek!         Multinac...
    Győr, Székesfehérvár, Budapest, Tatabánya