www.cvonline.hu
Senior Java fejlesztő
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.11.13.
Jelentkezési határidő: 2015.11.17.
Hirdetés azonosító: 952499
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Partnerünk jól ismert multinacionális és hazai nagyvállalatoknak nagy megbízhatóságú szoftvereket készít, egyedi és komplex igényeik szerint. Elkötelezett, magas szakmai kultúrájú csapatuk bővítéséhez keresünk
Senior JAVA fejlesztőt

Feladatai:
- Három, vagy több rétegű EJB, ill. Spring alapú rendszerek fejlesztése.
- Kliens programok implementálása GWT vagy Swing technológiával.
- Együttműködés a projekttagokkal Scrum vagy Kanban módszertan szerint.

Követelmények
- Szakirányú, felsőfokú végzettség
- Java fejlesztési nyelv alapos ismerete
- Szakmai tapasztalat
- Angol nyelvű szakirodalom olvasása

Előny:
- J EE
- JBoss, WebLogic
- Oracle PL/SQL
- UML
- SOA, ESB
- Hibernate

Ha szeretnél egy rugalmas, korrekt munkaadónál, fiatalos, jó hangulatú csapatban, kiváló körülmények között dolgozni, akkor itt a helyed.

Kategória
IT / Informatika
Régió