www.cvonline.hu

Senior Java fejlesztő

  • A hirdetés 626 napja lejárt

Budapesti munkavégzésre keresünk 2 fő JAVA fejlesztőt az alábbi feladatok elvégzésére:

  • Java szoftverrendszerek fejlesztése, tervezése, modellezése
  • Tervezési, fejlesztési, bevezetési és üzemeltetési dokumentációk készítése
  • Kommunikáció a projekttagokkal és az ügyfelekkel
  • Irányítás a programok architektúrájának, kódolásának, tesztelésének, dokumentálásának kialakításában
  • Projektfeladatok időráfordításának becslése.

Elvárás

Elvárt kompetenciák:
  • Legalább 3-4 év JAVA területen fejlesztői tapasztalat
  • Magasszintű Java platform ismeret: Java nyelv, J2EE, JSP, JDBC, Eclipse vagy bármely ismert IDE.
  • Valamelyik adatbáziskezelő fejlesztés szintű ismerete: Oracle, DB2, PostgreSQL, MSSQL
  • Adatbázis tervezési ismeretek
  • JEE vagy EJB3 (JPA) vagy JSF vagy Struts technológiák ismerete
  • Néhány alkalmazás (web) szerver ismerete az alábbiak közül előny: ApacheTomcat, Jetty, JBoss, Weblogic, Websphere, Oracle iAS, Glassfish
  • Elterjedt szabványok ismerete
  • UML2 modellezési nyelv ismerete előnyt jelent
  • Unit teszt használatának ismerete
  • Megbízható és precíz munkavégzés
  • Kreativitás
  • Rendszerszemlélet
  • Proaktív hozzáállás
  • Legalább közép szintű angol nyelvtudás
  • Szakirányú végzettség vagy annak hiányában többéves tapasztalat
  • Valamelyik verziókezelő rendszer ismerete (SVN, CSV, GIT).

Értékelt kvalitások

Az állás betöltéséhez előnyt jelenthet:

  • Eclipse magas szintű ismerete vagy
  • Eclipse RCP ismerete vagy
  • Maven2, Hudson/Jenkins ismeretek.

Amit nyújtunk

Kiemelkedő javadalmazás mellett folyamatos szakmai támogatás és képzés biztosítása illetve a kialakított fejlődési-és karrierlehetőségi rendszer alapján biztos és előremutató munkahelyi lehetőségek biztosítása minden munkavállaló részére.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő