www.cvonline.hu

Senior JAVA fejlesztő

  • A hirdetés 984 napja lejárt
Az 1999-ben Bécsben alapított Qualysoft csoport egy független informatikai tanácsadó és szolgáltató vállalkozás, amely sikeresen támogatja nemzetközi ügyfeleit, hogy innovatív informatikai megoldásai révén versenyképesebbé és gazdaságilag hatékonyabbá váljanak. Tevékenységében nagy hangsúlyt helyez a pénzügyi szolgáltatókra, a telekommunikációs vállalatokra, az autóiparra és a közműszolgáltatókra. A holdingtársaságnak ausztriai központjai mellett leányvállalatai vannak Magyarországon, Németországban, Romániában, Szerbiában, Szlovákiában és Ukrajnában is, és továbbiak létrehozását is tervezik. Egyre növekvő számú munkavállalóiból jelenleg több, mint 400 szakember áll rendelkezésre Közép- és Kelet-Európában, akik sokéves tapasztalatukkal, szakértelmükkel és elkötelezettségükkel biztosítják a Qualysoft-projektek sikerét. A Qualysoft küldetésének tekinti, hogy ügyfeleinek teljes körű, testreszabott és maximális rugalmasságot biztosító informatikai megoldásokat szállítson.

Saját csapatunkba keresünk Senior JAVA fejlesztőket budapesti munkavégzéssel, telekommunikációs/pénzügyi/autóipari projektekhez.

Az ideális kolléga az alábbi ismeretekkel rendelkezik:
• Erős J2EE/J2SE tudás
• Front-end/ back-end tapasztalat
• Design Patterns
• Relációs adatbázis ismeret
• Operációs rendszerek: Windows és/vagy Unix

Előny:
• Pearl, Python, Bash, Autosys
• JSP, JSF, Eclipse, Hibernate, Spring
• Automatizált tesztelés: JUnit
• Ant, Maven build eszközök ismerete
• Linux szerverek ismerete
• C++ és/vagy C# programnyelv ismeret

Az ideális jelöltünk továbbá:
• Tapasztalt bonyolultabb elosztott alkalmazások kivitelezésében
• Önálló, megbízható
• Logikus gondolkodású, kiváló problémamegoldó
• Rendszerszemléletű

Az ANGOL nyelv minél magasabb szintű tudása jelentős előnnyel bír a pályázatok elbírálása során.

Amit kínálunk:
• Változatos, szakmai kihívásokkal teli projektek
• Fejlődési lehetőség
• Fiatalos csapat

Főbb feladatok:
• Architektúra tervezésben való részvétel
• Integrációs fejlesztés
• Alkalmazásfejlesztés
• Dokumentációk készítése

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését a E-mail cím megjelenítése címre.
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Villamosmérnök

Trenkwalder Kft

Szegeden található, villamosenergia területén t...
Csongrád, Csongrád

Automatizálási mérnök

Multinacionális autóipari beszállító partnerünk...
Pest

Elektromos karbantartó technikus

Autóipari partnercégünk számára keresünk karban...
Nógrád