www.cvonline.hu

Senior Java Fejlesztő

  • A hirdetés 990 napja lejárt
Partnerünk több mint tíz éve a villamosenergia- és gázipar, valamint a telekommunikációs szektor elismert szoftver beszállítója. Kiemelkedő szakmai színvonalú csapatuk bővítéséhez keresnek kollégákat.

Munkavégzés helye: Budapest

Feladat:
  • Három, vagy több rétegű EJB, ill. Spring alapú rendszerek fejlesztése.
  • Kliens programok  implementálása GWT vagy Swing technológiával.
  • Együttműködés a projekttagokkal Scrum vagy Kanban módszertan szerint.

Képzettség típusa: Informatika

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Szakirányú, felsőfokú végzettség
  • Java fejlesztési nyelv alapos ismerete
  • Szakmai tapasztalat
  • Írás-olvasás angol nyelven

Előny:

  • J2EE
  • JBoss, WebLogic
  • Oracle PL/SQL
  • UML
  • SOA, ESB
  • Hibernate

Egyéb információk:

  • Fiatalos, jó hangulatú csapat
  • Kiváló munkakörülmények
  • Munkavégzés: Budapest

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Egyéb: Partnerünk több mint tíz éve a villamosenergia- és gázipar, valamint a telekommunikációs szektor elismert szoftver beszállítója. Kiemelkedő szakmai színvonalú csapatuk bővítéséhez keresnek kollégákat.

Jelentkezés: Szakmai önéletrajzát kérem küldje az E-mail cím megjelenítése címre. (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: B21SJF

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika