www.cvonline.hu
Senior Java fejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.04.22.
Jelentkezési határidő: 2014.04.25.
Hirdetés azonosító: 787755
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Pénzügyi területen tevékenykedő nemzetközi partnerünk számára keresünk az alábbi pozícióba új munkatársat:

Feladatok

  • Szerver és kliens alkalmazások fejlesztése külföldi bankok és pénzügyi intézetek számára
  • Új feature fejlesztése meglévő specifikáció alapján
  • Bug fixing
  • Refaktorálni a már létező kódot
  • A fejlesztési tesztek végrehajtása, unit tesztek létrehozása
  • Aktív részvétel tervezésben és specifikáció készítésben

Elvárások

  • Java, JSP, JavaScript és SQL alapismeretek
  • Tapasztalat Oracle adatbázis használatában
  • Minimum 3 év programozói tapasztalat
  • Pontosság, megbízhatóság
  • Csapatszellem
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Előnyök

  • Java 7-ben szerzett tapasztalat
  • PL/SQL programozói ismeret
  • JUnit szoftvertesztelői tapasztalat
  • Struts és/vagy Spring keretrendszerek ismerete, ezekben szerzett tapasztalat
  • Eclipse ismeret
  • Apache Tomcat ismeret

Kategória
IT / Informatika
Régió