www.cvonline.hu

Senior Java Fejlesztő

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 747292
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    Meglévő J2EE alkalmazások fejlesztése, tervezése

Feladatkör, felelősségek:    •- Meglévő J2EE alkalmazások fejlesztése

•- Alkalmazások fejlesztő oldali tesztelése

•- Folyamatos tájékoztatás a feladatok állapotáról

•- Csapatmunkában való aktív részvétel

•- Minőségi, kommentelt fejlesztői forráskód szállítása

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   Követelmények:

•- Főiskolai/egyetemi végzettség

•- Min. 3 év szakmai tapasztalat

•- JSE/J2EE, Servlets, JSP

•- Struts2

•- JPA,JDBC

•- Tomcat

•- Oracle SQL fejlesztői ismeretek

Előnyt jelent:

•- BPEL, ESB

•- Glassfish

•- Web Services

•- Javascript, JSF2

•- Scrum

•- JBoss Seam

•- Richfaces

•- Angol nyelvismeret

Nyelvtudás:    Előnyt jelent: angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    Megbízónk a magyarországi informatikai piac meghatározó szereplője.

Fiatal, dinamikus csapatukba, érdekes, változatos, szakmai kihívásokat tartogató projektekbe várják a leendő kollégát.

Kiemelten támogatja a vállalat a munkatársak szakmai fejlődését, a piacon megjelenő legújabb technológiák megismerését és mindehhez versenyképes jövedelmet, stabilitást kínál.

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
IT / Informatika
Régió