www.cvonline.hu

Senior Java fejlesztő

  • A hirdetés 11 napja lejárt

Innovatív elektronikus fizetési megoldások szolgáltatásával foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat budapesti munkavégzésre az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Hazai és nemzetközi szinten a már meglévő és az új szoftverek tervezésében, fejlesztésében való részévétel

  • Szakmai projektirányítás, fejlesztések szakmai felügyelete, támogatása

  • A projekt/részprojekt végrehajtásához szükséges erőforrások megbecslése

  • Technikai dokumentáció készítése és aktualizálása

  • Junior fejlesztők koordinációja, segítsége, munkájuk ellenőrzése, konzultáció

  • Code review-k megszervezése és vezetése

  • Szoftvertesztelési folyamat támogatása

  • Szoros együttműködés a társosztályokkal

  • Üzleti döntés-előkészítési folyamatok támogatása

  • Szakmai kommunikáció az ügyféllel

  • Új technológiák kutatásában való közreműködés

Elvárások:

  • Szakirányú, informatikai/műszaki felsőfokú végzettség vagy hasonló pozícióban szerzett tapasztalat

  • 3-5 év J2EE tapasztalat

  • Java technológiák: Spring, JMS, JPA, Hibernate

  • Alkalmazásszerverek: Tomcat vagy JBoss

  • Adatbázisok: Oracle, MySQL, PostgreSQL

  • Alapszintű UNIX/Linux ismeretek.

  • Modern technológiák iránti elkötelezettség

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban

  • Lelkes, innovatív személyiség

  • Flexibilitás

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • JavaScript, DHTML, Bootstrap, jQuery, Thymeleaf ismerete

  • NoSQL (MongoDB) jártasság

Amit ajánlunk:

  • Teljes munkaidő, heti 40 órában

  • Izgalmas, Magyarországon egyedülálló mobil fizetési megoldás fejlesztésében való részvétel

  • Motivált, magasan kvalifikált kollégák

  • Modern, stílusos, emberi munkakörnyezet

  • Stabil pénzügyi háttérrel rendelkező cég által nyújtott biztonság

  • Fejlődési lehetőség akár több platformon is

  • Cafetéria a próbaidő letelte után

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IX. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és/vagy angol nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Magyarország
Kategória -