www.cvonline.hu

Senior JAVA fejlesztő

Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltéséhez munkatársat keres

Feladatok:

  • Java alapú banki rendszerek körüli fejlesztések tervezése, kivitelezése
  • az elkészült fejlesztések megfelelő szintű dokumentálása
  • a specifikáció alapján az elkészült rendszertervek véleményezése
  • a tesztelésekben való közreműködés (felhasználói tesztek támogatása, tesztelés, integrált tesztekben való részvétel)
  • kapcsolattartás IT társterületekkel

Elvárások:

  • felsőfokú informatikai szakirányú végzettség
  • magabiztos programozási ismeretek logika, adat struktúrák, algoritmusok terén
  • széleskörű Java technológiai ismeretek (ZK, J2EE, Hibernate, Spring, SOAP, JMS)
  • JIRA; SVN; SQL ismeretek
  • Webes alapú fejlesztői ismeretek
  • jó szó- és írásbeli kommunikációs készség
  • gyors gondolkodás, rugalmasság
  • jó csapatjátékos, alkalmazkodó képesség, szakmai iránymutatás

Előny:

  • középfokú angol nyelvtudás
  • pénzügyi szektorban, hitelintézetnél szerzett munkatapasztalat
  • Glassfish, JBoss, Tomcat ismerete

Jelentkezési határidő: 2016. szeptember 21.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezéshez kérjük kattintson ide!

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest