www.cvonline.hu

Senior JAVA fejlesztő

  • A hirdetés 142 napja lejárt

A Capture Informatikai és Tanácsadó Zrt. egy olyan dinamikusan növekvő cég, amely nemzetközi nagyvállalatok számára biztosít üzleti tanácsadást, üzleti alkalmazás fejlesztést, innovatív és komplex energia menedzsment megoldásokat, valamint szoftvertesztelési szolgáltatásokat. Az elmúlt években jelentős referenciákat szerzett a cég a pénzügyi, energetikai és távközlési szektor területén.
A cég 2012 óta folyamatosan a Deloitte által meghirdetett Fast50 versenyen a leggyorsabban fejlődő technológiai vállalatok között van régiós szinten.

Vállalatunk új munkatársakat keres többek között az alábbi munkakörbe:

A munkakör alapvető célja:
Java alapú nagyvállalati rendszerek és saját termékek tervezése és fejlesztése üzleti és IT igények alapján.

Feladatok:

  • Fejlesztések technikai tervezése
  • Fejlesztési feladatok elvégzése, a dedikált fejlesztési csapatok összefogása
  • Részvétel a cég technikai stratégiájának folyamatos felülvizsgálatában
  • Üzleti folyamatok megértése, részvétel az üzleti igények felmérésében
  • Az ügyféllel szembeni minőségi kapcsolat fenntartása, a későbbi együttműködés elősegítése
  • Leszállított fejlesztések után az ügyfelek számára fejlesztői támogatás (L3 support) biztosítása

Elvárások:

  • Minimum 4 év JAVA fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • JAVA technológiák átfogó szintű ismerete és folyamatos követése
  • Csapatmunkában szerzett tapasztalat
  • Fejlesztői és fejlesztést támogató eszközök magabiztos használata
  • Ügyfél igények felmérésében és rendszertervezésben szerzett tapasztalat
  • Magas szintű kommunikációs képesség
  • Proaktív, ügyfélorientált személyiség

Előnyt jelent:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Agilis módszerekben szerzett tapasztalat
  • JIRA, Bamboo, Bitbucket, Jenkins használatának ismerete
  • Gradle, Maven és egyéb build eszközökkel kapcsolatos tapasztalatok
  • Spring, JPA, REST API technológiák ismerete
  • Banki, energetikai vagy telekommunikációs domain ismeret
  • Android vagy más mobil platformon szerzett fejlesztési tapasztalat

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület.

Amit kínálunk:

  • Változatos szakmai projektek
  • Lehetőség külföldi projektben, és innovációs projektekben történő részvételre
  • Piacvezető, saját területükön elismert ügyfelek
  • Szakmai fejlődés lehetőség
  • Legújabb technológiák alkalmazása
  • Versenyképes juttatás, biztos vállalati háttér
  • Barátságos csapat
  • Kiváló szakmai és irodai környezet

Jelentkezését a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő