www.cvonline.hu

Senior Java fejlesztő

  • A hirdetés 472 napja lejárt

Nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező, logisztikai szoftverek fejlesztésével foglalkozó partnerünk részére keresünk

Senior Java fejlesztő kollégát

Feladatok:

* Egyedi fejlesztésű szoftver programozásában való részvétel

* Szoftverek tervezésében való részvétel

* Későbbiekben a helyi és a távollévő kollégák, 4-5 fős csapat koordinálása

* Segítség nyújtása a kezdő fejlesztő kollégák részére

* Dokumentációk készítése

* Ügyfeleink általános működésének, valamint a fejlesztéseinkhez kapcsolódó rendszerek funkcióinak megismerése

* Hosszú távon mobil platformokra, elsősorban Android mobiltelefonokra való fejlesztés

Elvárások:

* Minimum 2-3 év Java, preferáltan Java EE tapasztalat

* Linux és biztonságos elérési technikák (SSH, VPN) ismerete

* Tárgyalóképes angol nyelvtudás

* Architekturális feladatok kezelésének képessége

* Jó kommunikációs és prezentációs készségek

* Analitikus gondolkodás

* Vezetői készségek

* Utazási hajlandóság

Előny:

* PHP, HTML, CSS, Javascript és SQL programozói alapismeret

* Android és más mobil platformokra való fejlesztési tapasztalat

* Csoportvezetői tapasztalat

* Felsőfokú informatikai végzettség

Amit kínálunk:

* Hosszú távú munkalehetőség

* Támogató munkakörnyezet

* Szakmai és nyelvi képzések, fejlődési lehetőség

* Piacképes alapbér és juttatási csomag

Munkavégzés helye:

Budapest, 15. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el szakmai fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése címre, a pozíció pontos megnevezésével!

Az Ön tanácsadója Ling Dóra lesz.

Az INT-Solution Kft. Munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol