www.cvonline.hu
Senior Java fejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2016.07.14.
Jelentkezési határidő: 2016.08.13.
Hirdetés azonosító: 1014111
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi informatikai partnerünk számára keresünk új munkatársat hosszú távú, budapesti munkavégzésre, az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Folyamatosan konzultál az ügyféllel a struktúra előkészítését illetően, illetve a fejlesztés során

  • Önállóan ellát fejlesztési feladatokat

  • Javaslatot tesz a rendszertervekre vonatkozóan

  • Bejövő hibajelentések esetén hibaelhárító lépéseket tesz (hibaelemzés, hibajavítás, stb.), és / vagy kapcsolatba lép közvetlen felettesével

  • Megalkotja a szükséges dokumentációt (programdokumentáció, felhasználói kézikönyv, adminisztrátori útmutató, stb.)

  • A projekt időtartama alatt interaktív kapcsolatot tart fenn a projektben résztvevőkkel; külső és belső kommunikációs tevékenység
  • Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú (IT) végzettség

  • Legalább 5 éves Java fejlesztői tapasztalat

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

  • JEE Backend

  • SQL, MySQL, Oracle

  • Spring, GIT, Redmine, Selenium, JUnit

  • Jó kommunikációs képesség

  • Komplex problémák gyors megértésének képessége

  • Csapatjátékos személyiség

  • Ügyfél orientáltság

  • Megbízhatóság

  • Amit ajánlunk

  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

  • Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén

  • Karrierlehetőség

  • Multinacionális környezet

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió