www.cvonline.hu

Senior Java fejlesztő

  • A hirdetés 452 napja lejárt
Munkakör

A munkakör a fejlesztésen kívül elemzői, tervezői és koordinációs feladatok ellátását is magában foglalja. A csapatban való működés, az üzleti elemzőkkel, felhasználói felület tervezőkkel, tesztelőkkel történő világos és barátságos kommunikáció elengedhetetlen a feladat sikeres ellátásához.

Munkavégzés helye

Budapest

Elvárások
  • 4+ év JAVA szoftverfejlesztői tapasztalat
  • Jó problémamegoldó képességek, eredményorientáltság, „meg tudjuk csinálni” hozzáállás és erős hangsúly az üzleti folytonosság fenntartásán
  • Gyakorlat domain, illetve teszt vezérelt fejlesztésben (DDD, TDD)
  • Tiszta és egyszerű kódolás elveinek ismerete, gyakorlati használata (Clean Code)
  • Tapasztalat a következő technológiák terén: Spring Framework, Hibernate, JUnit, SQL
Előnyt jelent
  • Eventsourcing, CQRS architektúra ismerete
  • JavaScript, Adobe FLEX, Angular JS ismerete
  • Energetikai üzleti domain ismeret
  • Agilis módszertanok ismerete (scrum, lean, XP, kanban, stb.)
  • Continuous Delivery ismerete
  • Előny, ha gyakorlatból ismeri az agilis módszertanok valamelyikét (scrum, lean, XP, kanban, stb.)
  • Haladó szintű angol nyelvtudás
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő