www.cvonline.hu

Senior Java fejlesztő SZ16

  • A hirdetés 370 napja lejárt

Székesfehérvári partnercégünk megbízásából keresünk Senior Java fejlesztő munkatársat.

Pozíció azonosító: sjs

Kategória: Informatika

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Feladatok:

  • Szoftverfejlesztés JAVA környezetben;
  • Szoftvertervezés, üzleti logika implementálása;
  • Együttműködés a terméktervező csapattal.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség;
  • Magabiztos programozási ismeretek logika, adat struktúrák, algoritmusok terén;
  • Minimum 2-3 éves Java-fejlesztői tapasztalat;
  • Webes alapú fejlesztői ismeretek: HTML, Java Script, JSP, JSF;
  • Adatbázis kezeléssel kapcsolatos ismeretek, SQL tudás.

Előny:

  • JPA technológia, Junit framework ismerete;
  • Netbeans IDE, Glassfish vagy Tomcat szerver ismerete.

Helyek Fejér
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő