www.cvonline.hu

Senior Java fejlesztő - Somogy megye

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2014.06.25.
Hirdetés azonosító: 749356
lejárt

Senior Java fejlesztő

Ref.:596

Egyedi szoftverfejlesztéssel, adatbányászat és intelligens keresés fejlesztésével foglalkozó Partnercégünk részére keresünk munkatársat Kaposvárra.

A munkakör legfontosabb feladatai:

  • J2EE fejlesztés

  • Fiatalabb kollégák mentorálása

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség, tapasztalatok és személyiségjegyek:

  • Felsőfokú végzettség (mérnök informatikus, programozó matematikus, matematikus vagy fizikus)

  • Legalább 4 éves tapasztalat komoly J2EE projektekben

  • Aktív szakmai angol nyelvtudás

  • JSP, Ajax, Apache,Tomcat, Solr, Lucene, Map/Reduce ismeretek

A Megbízónk által kínált feltételek:

  • Fiatalos, nyitott légkör, családias hangulat

  • Modern iroda

  • Kiemelt bérezés

  • Albérlet támogatás

  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzések

  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Kaposvár

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük regisztráljon a weboldalunkon mint álláskereső, és töltse fel magyar nyelvű önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában kérjük, feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu