www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 832373
lejárt
Tech People FEJLÉC

Innovatív biotechnológia termékeket kínáló megbízónk budapesti irodájába keresünk

Senior Java fejlesztő /Java architect (GYO)

Megbízónk desktop alkalmazása az új generációs DNS szekvenátorok által produkált genetikai adatok összetett elemzését szolgálják.

Feladatok:

•A komplett alkalmazás refaktorálása, újratervezése, az ezzel kapcsolatos tervezési és fejlesztési feladatok elvégzése

•Az alkalmazás magas kódminőségi kritériumoknak való megfeleltetése

•Rendszerterv dokumentáció készítése

•A napi munkavégzés nyelve angol, így a társalgási szintű angol nyelvtudás elengedhetetlen!

•Scrum alapú fejlesztés

Elvárások:

•Java programozói tapasztalat, minimum 4 év (JSE 1.6)

•Többrétegű Java alkalmazásokban szerzett tervezési tapasztalat, magabiztosság

•Algoritmikus gondolkozásra való képesség

•Tanulásra való nyitottság/hajlandóság/igény, szakmai alázat

•Társalgási szintű angol nyelvtudás

•Magas felelősségtudat, erős elhivatottság

•Az alkotás és a minőségi munka öröme kifejezetten fontos a számra

•Csapatszellem: lapos szervezet, kis csapat, képesség egy közös célért való együttműködésben lelkesedni

•Proaktív hozzáállás: a nem teljesen jól definiált környezetben is megtalálja, meglátja a feladatok lehetőségét

•Extra nagy problémamegoldó képesség, rugalmasság: a gyorsan változó üzleti környezethez és új feladattípusokhoz könnyen alkalmazkodik

Előny:

•Scala, Git, Spring, Relációs adatbázisok ismerete (H2 Database)

•Maven, Eclipse, Jira, Confluence

•Scrum

•Biológiában való jártasság/érdeklődés

Amit mi kínálunk:

Egy rendkívül innovatív, nagy kihívást jelentő álláslehetőséget kínálunk Önnek egy rohamosan fejlődő iparágban.
Megoldásaink, a mai legkorszerűbb technológiák részét képezik. Az igényes, sokrétű fejlesztői csapat magasan képzett genetikusokból, szoftver-mérnökökből és bio-informatikusokból áll.

Munkavégzés helye: Budapest XI. (távmunka lehetséges)

Kezdés: Akár azonnal

Pozíció típusa: teljes idős, hosszú távú alkalmazotti vagy alvállalkozói státusz

Mihamarabb várjuk jelentkezését részletes szakmai önéletrajzával!

További információért hívja irodánkat +36-1-7897416 (Komjád Gyöngyvér)

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió