www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 1024584
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Innovatív biotechnológia termékeket kínáló megbízónk budapesti irodájába keresünk

Senior Java fejlesztő /Java architect (GYJO) munkatársat.

Megbízónk desktop alkalmazása az új generációs DNS szekvenátorok által produkált genetikai adatok összetett elemzését szolgálják.

Feladatok:
  • Saját termékfejlesztés, és az ezzel kapcsolatos tervezési és fejlesztési feladatok elvégzése csapatban
  • Kutatás-fejlesztői feladatok változatos, érdekes, izgalmas kihívásokkal
  • Az alkalmazás magas kódminőségi kritériumoknak való megfeleltetése
  • Rendszerterv dokumentáció készítése
  • Scrum alapú fejlesztés

Elvárások:
  • Java programozói tapasztalat, minimum 5 év (JSE 1.6-1.8)
  • Többrétegű Java alkalmazásban szerzett tervezési tapasztalat, magabiztosság
  • Algoritmikus gondolkozásra való képesség !!
  • Tanulásra való nyitottság/hajlandóság/igény, szakmai alázat
  • A napi munkavégzés nyelve angol, így a társalgási szintű angol nyelvtudás elengedhetetlen
  • Magas felelősségtudat, erős elhivatottság
  • Az alkotás és a minőségi munka öröme kifejezetten fontos a számra
  • Csapatszellem: lapos szervezet, kis csapat, képesség egy közös célért való együttműködésben lelkesedni
  • Proaktív hozzáállás: a nem teljesen jól definiált környezetben is megtalálja, meglátja a feladatok lehetőségét
  • Extra nagy problémamegoldó képesség, rugalmasság: a gyorsan változó üzleti környezethez és új feladattípusokhoz könnyen alkalmazkodik

Előny:
Git, Maven, Orient DB
Maven, Eclipse, Jira, Confluence
Scrum
Biológiában való jártasság/érdeklődés

Amit mi kínálunk:
Egy rendkívül innovatív, nagy kihívást jelentő álláslehetőséget kínálunk Önnek egy rohamosan fejlődő iparágban.
Megoldásaink, a mai legkorszerűbb technológiák részét képezik. Az igényes, sokrétű fejlesztői csapat magasan képzett genetikusokból, szoftver-mérnökökből és bio-informatikusokból áll.

Kezdés: Akár azonnal
Jogviszony: teljes idős, hosszú távú alkalmazotti vagy alvállalkozói státusz
Munkavégzés helye: Budapest XI. (távmunka részben lehetséges)

Mihamarabb várjuk jelentkezését részletes szakmai önéletrajzával!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió