www.cvonline.hu

Senior Java fejlesztő - INTS/14/19

  • A hirdetés 150 napja lejárt

Nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező, logisztikai szoftverek fejlesztésével foglalkozó partnerünk részére keresünk

Senior Java fejlesztő kollégát

Ref.: INTS/14/19

Feladatok:

  • Egyedi fejlesztésű szoftver programozásában való részvétel
  • Szoftverek tervezésében való részvétel
  • Segítség nyújtása a kezdő fejlesztő kollégák részére
  • Dokumentációk készítése
  • Ügyfeleink általános működésének, valamint a fejlesztéseinkhez kapcsolódó rendszerek funkcióinak megismerése
  • Későbbiekben lehetőség mobil platformokra, elsősorban Android mobiltelefonokra való fejlesztésre

Elvárások:

  • Minimum 2-3 év Java EE tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Architekturális feladatok kezelésének képessége
  • Jó kommunikációs és prezentációs készségek
  • Analitikus gondolkodás
  • Vezetői készségek
  • Utazási hajlandóság

Előny:

  • Linux és biztonságos elérési technikák (SSH, VPN) ismerete
  • Android és más mobil platformokra való fejlesztési tapasztalat
  • PHP, HTML, CSS, Javascript és SQL programozói alapismeret
  • Csoportvezetői vagy koordinátori tapasztalat
  • Felsőfokú informatikai végzettség

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Támogató munkakörnyezet
  • Szakmai és nyelvi képzések, fejlődési lehetőség
  • Piacképes alapbér és juttatási csomag

Munkavégzés helye:

Budapest, 15. kerület

Az INT-Solution Kft. Munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol