www.cvonline.hu
Senior Java fejlesztő (Információbiztonság)
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2016.11.14.
Jelentkezési határidő: 2016.11.26.
Hirdetés azonosító: 1031878
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Megbízónk rendszerintegráció, információbiztonsági területen kimagasló eredményeket elért magyar vállalat. Saját termékük továbbfejlesztéséhez, testreszabásához keresünk számukra új csapattagot egy senior fejlesztő személyében. A szoftver nemzetközi szinten is megállja a helyét, nagyvállalatok több száz milliós projektjeit viszik végig.

Feladatok:

  • Részvétel a teljes fejlesztési ciklusban: akár az ügyféligények felmérésétől kezdve, a tervezésen át a megvalósításig
  • Fő feladat: az alkalmazás továbbfejlesztése, testreszabása egyedi igények alapján (backend) agilis módszertannal
  • Részvétel a tesztelésben
  • Dokumentációkészítés
  • Elvárások:

  • Legalább 3-4 éves tapasztalat Java EE területen
  • Angol nyelv magabiztos, legalább kommunikációképes ismerete
  • Jelenleg használt technológiák, eszközök: Java, Hibernate, Spring, Karaf, OSGi, SVN, Netbeans, Eclipse, Glassfish, Apache, MySQL, PL/SQL, MS SQL, Linux, PHP
  • Amit a cég kínál:

  • Bruttó alapbér + éves bónuszok (~13-14. havi fizetés)
  • Laptop, telefon
  • Folyamatos képzések, tréningek
  • Modern munkakörnyezet
  • Magas színvonalú technológiai megoldások
  • Közvetlen, barátságos, profi csapat
  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió