www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 915595
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
SENIOR JAVA FEJLESZTŐ (GYT)

Feladatok:
  • Egyedi fejlesztésű szoftverek készítése, fejlesztési feladatok ellátása önállóan és csapatban
  • Junior kollegák betanításában való részvétel
  • Fejlesztői csapat szakmai támogatása (8-10 fő)/ esetleg vezető fejlesztői feladatok
  • Új technológiák nyomon követése / esetleg architect feladatok ellátása
  • Ritkán ügyféllel való kapcsolattartás  / technikai konzultáció

Elvárások:
  • Minimum 4-5 év Java fejlesztői tapasztalat
  • Szakértői szintű core Java tudás (8)
  • Nyitottság új technológiák felé, igény a folyamatos fejlődésre
  • Jó probléma megoldó képesség: hosszú távú, minőségi megoldások, PROAKTIVITÁS
  • Csapatszellem, igény és képesség a tudás átadására
  • Ügyfél centrikus hozzáállás, nyitottság
  • Elemzési, tervezési képességek
  • Minimum erős kommunikációs szintű ANGOL nyelvtudás (a projekt nyelve angol, nemzetközi kollegákkal szakmai egyeztetés, esetenként ügyfél-kommunikáció)

Előny:
  • Kifejezetten egyedi szoftverfejlesztési projekttapasztalat
  • Különböző fejlesztési módszertanokban való jártasság
  • Agilis (Scrum) módszertanban szerzett tapasztalat
  • Maven, Jenkins, Jetty, Guice, JAXB, Junit, Guava, ANTLR tapasztalat

Lehetőségek:
  • Nemzetközi, dinamikus, igényes csapat
  • Stabil munkahely, magas szakmai sztenderd
  • Az angol nyelv minden napi használata
  • Továbbfejlődési lehetőség (belső képzések, és képzéstámogatás)

Munkavégzés helye: V. Budapest (évente 1-2 hetes európai üzleti út)
Kezdési idő: akár azonnal
Munkalehetőség: hosszú távú, teljes idős, alkalmazotti munkalehetőség
Juttatás: Versenyképes fizetés (+kafetéria +bónusz)

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió