www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 1024594
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Ügyfelünk egy pénzügyi- telekommunikációs- és ipari alkalmazás területén tevékenykedő informatikai tanácsadó és fejlesztő cég. Több mint 10 éve működő, 150 fős csapatába új kollégát keres.

Senior JAVA fejlesztő (GYJM)

Feladatok:
  • üzleti alkalmazás tervezése és fejlesztése JAVA platformon agilis módszertan alapján,
  • 3-4 fős csapatok vezetése (2-3 fejlesztő),
  • sprintek tervezése,
  • junior kollégák mentorálása,
  • technológiai szintű kommunikáció az ügyféllel

Elvárások:
  • legalább 5 év JAVA fejlesztői tapasztalat,
  • full-stack fejlesztői tapasztalat,
  • adatbázis és architektúta tervezési tapasztalat,
  • valamennyi SCRUM tapasztalat,
  • legalább középfokú angol nyelvtudás (írás, szóbeli)

Használt technológiák:
  • Spring Framework, Hibernate,
  • Java EE,
  • HTML5, CSS3, JavaScript, JQuery/Angular JS
  • REST API
  • Bootstrap, Maven, Mercurial, Jenkins
  • bármilyen újdonság, mely érdemes, és indokolt a használatra

Lehetőségek:
  • változatos projektek, melyeket mindig a lehető legújabb technológiákkal valósítunk meg
  • továbblépési lehetőség technológiai és vezetői vonalon
  • stabil munkahely, hosszú távú lehetőség
  • angol és német nyelvi képzés
  • rugalmas munkaidő
  • jól megközelíthető, modern iroda
  • kávé, fagyi, játékszoba, relax-szoba
  • bringabarát munkahely

Munkavégzés helye:Budapest, XIII. kerület
Munka jellege: hosszú távú, teljes idős, alkalmazotti pozíció (távmunkára nincs mód)
Kezdési idő: akár azonnal
Jelentkezés módja: Részletes szakmai önéletrajz lehetőleg fényképpel, word formátumban

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió