www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.08.23.
Hirdetés azonosító: 915506
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Ügyfelünk Magyarország egyik vezető, egyedi szoftverfejlesztéssel foglalkozó IT vállalata. Ügyfeleik jól ismert multinacionális és hazai nagyvállalatok a közlekedésirányítás, az energetika és telekommunikáció területén. Elkötelezett, magas szakmai kultúrájú csapatuk bővítéséhez keresünk megfelelő jelöltet az alábbi pozícióra:

Senior JAVA fejlesztő (GyJAS)

Feladatok:
  • Többrétegű, szolgáltatás-orientált rendszerek fejlesztése:
  • Adatbázis-független perzisztencia réteg (Oracle, MySQL vagy PostgreSQL)
  • JavaEE alapú middleware (EJB vagy Spring, JPA, WS)
  • SOA-integrációs réteg (ESB)
  • Frontend (GWT/GXT, Angular.js, Backbone.js, Ember, stb.)
  • Automatizált tesztelési módszerek alkalmazása

Elvárások:
  • Szakirányú, felsőfokú végzettség
  • Java alapú technológiák széleskörű és mélyreható ismerete
  • Többéves, aktív fejlesztői tapasztalat üzleti szoftverek fejlesztésében
  • Írás-olvasás angol nyelven
  • Önálló feladatmegoldásra való képesség, nyitottság, pozitív szemlélet, folyamatos fejlődés, felelősségvállalás
  • Ügyféközpontú gondolkodás
  • Igazi csapatjátékos

Előnyt jelent:
  • JBoss, WebLogic
  • HTML5, JavaScript
  • Mule ESB
  • Oracle PL/SQL
  • Agilis módszerek ismerete, XP, Scrum, Kanban tapasztalat
  • Architect véna, proaktivitás (sok esetben szabadság a technológia megválasztására és a tervezésre)
  • Vezetőfejlesztői tapasztalat, szakmai vezetői feladatok ellátásában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
  • Fiatal, a legújabb technológiákat alkalmazó csapat
  • Jó munkahelyi légkör
  • Versenyképes fizetés és vonzó juttatási csomag
Start: akár azonnal
Munkavégzés helye: Budapest XI.
Munkalehetőség: Hosszú távú, teljes idős, alkalmazotti munkalehetőség

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió