www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.06.
Hirdetés azonosító: 915542

Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
SENIOR JAVA FEJLESZTŐ (GYJAL)

Feladatok:
Java fejlesztési feladatok elvégzése csapattagként nagyvállalati ügyfelek részére, illetve ügyfelünk saját termékfejlesztési projektjeiben (pénzügyi, telekommunikációs és ipari szektor).
Projektjeiket magyar, nyugat-európai és észak-amerikai megrendelőknek vegyesen szállítják, jellemzően budapesti munkavégzéssel, esetenkénti külföldi tartózkodással. A team-ek mérete 2 és 10 fő között változik, a projektek hossza néhány hónaptól néhány évig terjed.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Rendszerszintű, analitikus gondolkodásmód, szoftveres alapismeretek (alapvető adatszerkezetek, algoritmusok stb.)
  • Nagyvállalati rendszerek, architektúrák ismerete
  • Elosztott és webes technológiák ismerete
  • Átfogó J2SE, J2EE , és kapcsolódó technológiai ismeretek (Spring ismeret), minimum 4 év fejlesztői tapasztalat
  • Szoftvertervezési módszertani ismeretek
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség, önállóság, kezdeményezőkészség
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Groovy, Apachce SOLR, Apache Commons, Web services, RESTful API
  • Pénzügyi, telekommunikációs tapasztalat
  • Kiemelkedő angol vagy német nyelvtudás, külföldi munkatapasztalat
  • Tesztautomatizálási tapasztalat
  • Szoftvertermék fejlesztési tapasztalat

Munkavégzés helye: Budapest, esetenkénti rövid külföldi tartózkodással (távmunkára nincs mód)
Kezdés: ASAP
Bérezés: Versenyképes, akár számlázás is lehetséges

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió