www.cvonline.hu

Senior Java fejlesztő banki területen

  • A hirdetés 249 napja lejárt

Partnerünk 100%-ig magyar tulajdonban lévő, teljes körű informatikai szolgáltatást nyújtó vállalat, mely 2009 óta van jelen hazai informatikai piacon. A cég fő profilja a szoftverfejlesztés, ezen belül is felhőalapú megoldások fejlesztése, valamint folyamatvezérelt és webes alkalmazások, szolgáltatások fejlesztése. Banki ügyfélen dolgozó csapatukba keresünk egy nyitott gondolkodású, szakmai igényességre törekvő munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok

  • Pénzügyi alkalmazások fejlesztése a bank igényeire szabva
  • Backend és frontend rendszerek fejlesztése
  • További rendszerekkel történő integrációs feladatok ellátása
  • Meglévő rendszerek supportálása

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség, vagy ezzel egyenértékű tudás
  • Minimum 3-5 év fejlesztői tapasztalat
  • Önálló, proaktív és gyors munkavégzés
  • Képesség a teljes architektúra áttekintésére
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Alkalmazkodóképesség egy változó környezethez
  • Nyitottság új ismeretek elsajátítására, igény a folyamatos tanulásra
  • JAVA EE, EJB3, JPA2.0
  • Webes keretrendszerek: Wicket, Ajax, JavaScript, jQuery, CSS
  • Alkalmazásszoftverek: Weblogic
  • Adatbázis: Oracle

Előny

  • Banki környezetben szerzett tapasztalat
  • Wicket fejlesztési tapasztalat
  • Agilis szoftverfejlesztési módszertanok gyakorlati ismerete (Scrum, Kanban)

Amit megbízónk kínál

  • Hosszú távú, teljes munkaidős álláslehetőség

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő