www.cvonline.hu

Senior JAVA fejlesztő/ Architect

  • A hirdetés 618 napja lejárt

Mersz nagyot álmodni? Szívesen csatlakoznál egy kreatív, dinamikus csapathoz, ahol ötleteid megvalósulhatnak? Vonz a startupok világa?

Partnerünk egy megbízható, tőkeerős háttérrel rendelkező fiatalos cég, akik egyedülálló megoldásaikkal a mobilfizetések megreformálását tűzték ki célul.

Csapatukba a következő pozícióba keresünk egy újító és elszánt szakembert:

Senior JAVA fejlesztő/Architect

Feladat:

  • részvétel a szoftverfejlesztési projektekben, különösen a Java környezet és az Android platform fejlesztésben
  • a cég központi rendszerének megtervezése, specifikálása, koordinációja, súlyponti feladatok elvégzése
  • a megfelelő szoftverek moduljainak bővítése, módosítása,
  • új szoftverek létrehozásában való részvétel
  • szoftvertesztelési folyamat támogatása
  • részvétel nemzetközi projektekben
  • szoros együttműködés a társosztályokkal
  • szakmai projektirányítás, fejlesztések szakmai felügyelete, támogatása
  • követelményspecifikáció meghatározása
  • a projekt / részprojekt végrehajtásához szükséges erőforrások megbecslése
  • projektkövetés, szükség esetén újratervezés
  • szakmai kommunikáció az ügyféllel
  • junior fejlesztők koordinációja, segítsége, munkájuk ellenőrzése, konzultáció
  • a fejlesztési feladatok elosztása
  • code review-k megszervezése és vezetése
  • szakmai konzultáció
  • a követelményspecifikáció alapján komponens megtervezése és megvalósítása
  • technikai dokumentáció készítése és aktualizálása
  • tesztelés (tesztautomatizálás)
  • részvétel a rendszer architektúrájának továbbfejlesztésében, véglegesítésében
  • infrastrukturális szolgáltatások és komponensek azonosítása, tervezése és megvalósítása, az üzleti fejlesztő csapat támogatása ezen szolgáltatások felhasználásában
  • esetenként közreműködés az üzleti funkciók implementálásában, egyes új infrastrukturális elemeket tartalmazó funkciók prototípusként történő implementációjának elkészítése
  • az üzleti döntés-előkészítési folyamatok támogatása
  • a rendszerhez kapcsolódó új technológiák kutatásában való közreműködés

Elvárások:

  • szakirányú, informatikai/műszaki felsőfokú végzettség
  • Ismert programozási nyelvek: Java
  • Adatbázisok: Oracle, MySQL, PostgreSQL
  • Asztali Windows operációs rendszerek; Alapszintű UNIX/Linux ismeretek.
  • 7 év J2EE tapasztalat,
  • PL/SQL,
  • JavaScript,
  • DHTML
  • Alkalmazásszerverek: Tomcat, vagy, JBoss, vagy Android (vagy Weblogic)
  • Java technológiák: EJB, JPA, JTA, JMS, Hibernate, EclipseLink, Vaadin

Amit ajánlunk:

  • Innovatív szellemiségű, szakmailag felkészült csapat
  • Komplex, felelősségteljes munka
  • Folyamatos, hosszú távú szakmai fejlődés
  • Barátságos munkakörnyezet, design iroda
  • Izgalmas, Magyarországon egyedülálló mobil fizetési megoldás fejlesztésében való részvétel
    • Stabil pénzügyi háttérrel rendelkező cég által nyújtott biztonság
    • Fejlődési lehetőség akár több platformon is

A munkavégzés helye: Budapest

Ha úgy érzed megfelelsz az elvárásoknak és itt helyed, jelentkezz!

Kapcsolattartó:

Zeőke-Szőke Anna

e-mail: E-mail cím megjelenítése

telefonszám: +36 1 8833 518

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő