www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.05.28.
Hirdetés azonosító: 915493
lejárt
Tech People FEJLÉC

1998 óta pénzintézeti, befektetési szolgáltatói piacon tevékenykedő, IT rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével, valamint tanácsadással foglalkozó, dinamikusan fejlődő szoftverház fiatal csapatának bővítéséhez keresünk munkatársakat.

Senior Java fejlesztő

munkakörbe

Elvárások:

•    közép- vagy felsőfokú szakképzettség
•    legalább 6 év Java fejlesztői, vagy hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
•    J2EE technológiák ismerete (JPA, JMS stb.)
•    SOAP, REST technológiák ismerete
•    relációs adatbázis (pl. Oracle) és SQL ismeret
•    automatizált tesztelési technológiák ismerete (JUnit / TestNG / Spock / Selenium)
•    legalább középszintű szakmai angol nyelvtudás
•    rendszerszintű gondolkodás
•    belső igény minőségi, értékteremtő munkára
•    csapatjátékos attitűd
•    agilis, felelős hozzáállás

Előnyök:

•    Groovy nyelv ismerete
•    elosztott rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat
•    OSGi technológia és runtime alkalmazások ismerete (pl.: Karaf)
•    SOA, ESB elvek, technológiák ismerete
•    Camel route ismerete
•    Unix ismeretek
•    pénzügyi, banküzemi ismeretek
•    matematikus vagy fizikus végzettség
•    Agilis fejlesztési módszertanok ismerete

Amit kínálunk:

•    azonnali kezdés
•    fiatal csapat
•    hazai és nemzetközi projektek
•    korszerű fejlesztési módszertanok
•    fiatalos, nyitott vállalati kultúra
•    modern iroda, kedvező munkakörülmények
•    versenyképes fizetés
•    továbblépési lehetőség

Pozíció területe(i):

•    IT / Telekommunikáció
•    Programozó/Fejlesztő

Munkavégzés helye:

•    Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió