www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 833654
lejárt
Tech People FEJLÉC

1998 óta pénzintézeti, befektetési szolgáltatói piacon tevékenykedő, IT rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével, valamint tanácsadással foglalkozó, dinamikusan fejlődő szoftverház fiatal csapatának bővítéséhez keresünk munkatársakat

Senior Java fejlesztő

munkakörbe.

Elvárások:

•    Közép- vagy felsőfokú szakképzettség
•    Legalább 1-3 év Java fejlesztési tapasztalat
•    J2EE technológiák ismerete (JPA, JMS stb.)
•    SOAP, REST technológiák ismerete
•    Legalább középszintű szakmai angol nyelvtudás

Előnyök:

•    Swing vagy Java FX keretrendszer ismerete
•    OSGi technológia és runtime alkalmazások ismerete (pl.: Karaf)
•    SOA, ESB elvek, technológiák ismerete
•    Camel route ismerete
•    Matematikus vagy fizikus végzettség
•    Pénzügyi, banküzemi ismeretek

Amit kínálunk:

•    fiatal csapat,
•    oktatási lehetőség,
•    kedvező munkakörülmények,
•    versenyképes fizetés.

Munkavégzés helye:

•    Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió