www.cvonline.hu

Senior JAVA Fejlesztő – Debrecen (INTS/3/11)

  • A hirdetés 442 napja lejárt

A világ egyik legnagyobb, multinacionális adatszolgáltató cége számára keresünk tapasztalt

JAVA fejlesztőket

az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • A cég vezérprofiljának informatikai támogatása, felelősség a rendszer karbantartásáért, dizájnjáért és számos implementációért
  • Webes alapú fejlesztések tervezése és működtetése – tesztelése, kódok ellenőrzése, folyamatosság biztosítása – és az alábbi fejlesztői környezetekbe való beillesztése, implementálása: JAVA, .Net, JSF, Javascript, SQL Szerver, stb.
  • A cég fő folyamatainak alapos ismerete a hatékony munkavégzés érdekében
  • A legújabb és legjobb fejlesztői gyakorlatok használata, azok megismertetése a kevésbé tapasztalt kollégákkal
  • Szoftverfejlesztési életciklus folyamatos fejlesztése
  • Eseti hibaelhárítás (bugs)
  • Segítségnyújtás, gyors reakció az applikáció fejlesztésekkel kapcsolatos kérdésekben

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú iskolai végzettség (preferáltan informatika, programozó szakirány)
  • Legalább 2 éves releváns JAVA fejlesztői tapasztalat
  • Preferáltan tárgyalóképes angol nyelvtudás, de legalább középfokú
  • Magabiztos ismeretek programozás, logika, adat struktúrák, algoritmusok terén
  • Adatbázis kezeléssel kapcsolatos ismeterek, SQL tudás
  • JAVA+WEB tapasztalat nagy előnyt jelent
  • Webes alapú fejlesztői ismeretek: HTML, Java Script, JSF, Spring MVC, Struts, backbone, stb.
  • Rugalmasság, csapatszellem, tanulási hajlandóság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatalos, dinamikus munkakörnyezet
  • Egyéni szakmai fejlődési lehetőség
  • Céges tréningek
  • Ingyenes sportolási lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információval rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol