www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 751248
lejárt
Tech People FEJLÉC

Feladatok:
-Különböző projektek kapcsán Java fejelsztési feladatok megoldása csapatban
-A projektek között szerepelhet JBOSS vagy WebLogic alkalmazásszerverekre írt 3 vagy több rétegű EJB ill. GWT és Spring alapú rendszerek fejlesztése.
-A java-s fejlesztés mellett várható SOA alapokon szervezett implementálás is, elsősorban OSB, de kompozit alkalmazások is várhatóak
-Projekttől függően eltérő projektmódszertanok szerinti munkaszervezés (Scrum vagy Kanban, de előfordul waterfall szervezés is)

Elvárások:
- Szakirányú felsőfokú végzettség
- Java programozási nyelv alapos ismerete minimum 4+ év tapasztalat
- Szoftver tervezési gyakorlat
- Alkalmazásszerverek alapos ismerete (JBOSS, WebLogic)
- Java EE technológiák (EJB, JPA), Hibernate, Maven ismerete
- Írás-olvasás angol nyelven

Előnyt jelent:
- Unix platform-, Oracle-, Postgre SQL ismeretek
- Agilis módszertanok ismerete

 Amit kínálunk:
- Fiatal, a legújabb technológiákat alkalmazó csapat
- Jó munkahelyi légkör
- Versenyképes fizetés és vonzó juttatási csomag

Start: akár azonnal
Munkavégzés helye: Budapest XI. (távmunkára nincsen mód)
Munkalehetőség: Hosszú távú, teljes idős, alkalmazotti vagy alvállalkozói munkalehetőség

Kérdése esetén hívja irodánkat t: +36-1-7897416 (Komjád Gyöngyvér)

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió