www.cvonline.hu
Senior Java EE Fejlesztő INTS/14/75

Nemzetközi tulajdonban lévő, logisztikai szoftverek fejlesztésével foglalkozó partnerünk részére keresünk

Senior Java EE fejlesztő kollégát
Ref.: INTS/14/75

Feladatok:

  • Egyedi Web alapú alkalmazások fejlesztése, meglévő alkalmazások támogatása
  • Szoftverek tervezésében való részvétel
  • Tapasztaltabb kollégák esetében: segítség nyújtása a kezdő fejlesztő kollégák részére
  • Dokumentációk készítése
  • Ügyfélkapcsolati feladatok ellátása, ügyfelek általános működésének, valamint a fejlesztésekhez kapcsolódó rendszerek funkcióinak megismerése

Elvárások:

  • 3-5 év Java EE fejlesztési tapasztalat
  • Spring Framework alapos ismerete, tapasztalat e téren
  • Objektumorientált fejlesztői szemlélet
  • Aktív, legalább középfokú angol nyelvismeret, szóban és írásban
  • Csapatjátékos attitűd
  • Analitikus gondolkodás

Előny:

  • PostgreSQL, vagy más adatbázisfajták ismerete
  • Hibernate, JUnit
  • Countinous integration ismeret (Jenkins)
  • HTML, Javascript ismeretek
  • LINUX ismeretek
  • Felsőfokú informatikai végzettség

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Támogató munkakörnyezet
  • Szakmai és nyelvi képzések biztosítása
  • Piacképes alapbér és juttatási csomag

Munkavégzés helye:

Budapest

Az Ön tanácsadója Ling Dóra lesz.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Kategória IT / Informatika, Programozó, Rendszerfejlesztő, Rendszerintegrátor
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély -
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű