www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 915515
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

SENIOR JAVA EE FEJLESZTŐ (GYP)

Feladatok:
  • Fejlesztési feladatok ellátása egy nemzetközi cég belső adminisztrációs rendszerében (nem webes)
  • Üzleti logika implementálása
  • Állandóan megújuló feladatok teljesítménytől és érdeklődési körtől függően Swing GUI implementálástól a webservice és Java messaging kommunikáción keresztül a szerver oldali keretrendszer fejlesztésig

Elvárások:
  • Java 6 (7) magas szintű ismerete (generic, annotation, multithreading, JPA)
  • Minimum 5+ év Java EE fejlesztői tapasztalat
  • SQL készség szinten
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Jó kommunikációs képesség, ügyfélcentrikus hozzáállás
  • Önálló feladatmegoldás, kreativitás, motiváltság, proaktivitás, koncentráltság
  • Önálló, alapos, pontos munkavégzés
  • Csapatjátékos összedolgozás kis csapatban
  • Nagy kihívásokat kezelni tudja, alapos és megbízható munkatárs
  • Naprakész szakmai tudás

Előny:
  • Aspect Oriented Programming
  • JavaSwing
  • JMS (ActiveMQ)
  • RESTful Web Services
  • Java perzisztencia keretrendszer (Hibernate)
  • LINUX parancsok
  • makro nyelvek (Apache Velocity)
  • Java build (Apache Ant)
  • adatbazis kezelés (Sybase, Oracle), stored procs, triggers
  • teszt módszerek (JUnit), deadlock analizis, query plan analizis
  • teljes szöveg keresés (Apache Lucene)
  • WEB keretrendszerek (JSF)
  • HTML, JavaScript, ExtJS, AJAX, JSON
  • Kommunikációs szintű német tudás

Lehetőségek:
  • Érdekes változatos projektek, fejlődési lehetőség
  • Stabil munkahely, szép munkakörnyezet, jó légkör, jó csapat, jól szervezett munka

Start: akár azonnal
Munkavégzés helye: É-Buda III.
Munka jellege: teljes idős, hosszú távú alkalmazotti munkalehetőség (3-6 hónap bizonyítás után hosszú távon távmunka is elképzelhető)
Bérezés: Versenyképes juttatás / számlázási lehetőség

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió