www.cvonline.hu

Senior Java Developer / Architect

  • A hirdetés 1238 napja lejárt
  • Sokéves rendszerépítői tapasztalattal bírsz?
  • Profi, up-to-date J2EE tudással rendelkezel?
  • A világ egyik legjobb cégénél akarsz dolgozni?

A világ egyik legjobb szoftverfejlesztő cége számára keresünk profi J2EE Architectet.

Feladatok:

  • Az üzleti igények fejlesztése J2EE/EJB framework segítségével
  • Üzleti modellek, rendszeranalízis, UMLmodellezés
  • A hozzárendelt fejlesztők támogatása, menedzsmentje
  • Fejlesztői eszközök tervezése és fejlesztése
Követelmények:

  • Mély J2EE ismeretek (EJB, szervletek, JSP)
  • Mély alkalmazás-szerver ismeretek (WebLogic vagy Websphere stb.)
  • Alapszintű MS-SQL vagy Oracle ismeretek
  • Folyékony, magasszintű angol nyelvtudás!
Amit kínálunk:

  • KIEMELKEDŐ bérezés!
  • A legújabb technológiák gyakorlati alkalmazása
  • További karrierlehetőségek