Senior IT toborzó nemzetközi területre budapesti munkavégzéssel

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 918960

Dinamikusan bővülő, európa több országában jelenlévő lengyel outsourcing cég keres Senior IT toborzót nemzetközi területre, budapesti székhelyű munkavégzéssel.

Feladatok:
  • A megbízó elvárásainak megfelelő IT szakemberek toborzása,,
  • Adatbázis bővítése,
  • Toborzási csatornák bővítése, kiépítése,
  • Hirdetések és a jelöltek kezelése a toborzási szoftverben
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség,
  • Legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat toborzás és kiválasztás területén,
  • Erős középfokú angol nyelvismeret,
  • Német nyelvtudást előnyt jelent
  • Kreatív gondolkodás,
  • Jó szervezési képesség
Amit kínálunk:
  • Alap fizetési csomag + vonzó premium az elhelyezett dolgozók után és egyéb plusz juttatási csomagok,
  • Egyedülálló fejlesztési terv keretében újonnan létrehozott budapesti irodánkban a munkavégzéshez szükséges feltételeket teljes mértékben biztosítjuk,
  • Laptop, mobil, trainingek Magyarországon és Lengyelországban egyaránt, finanszírozott céges német nyelvoktatás
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak küldje magyar és angol nyelvű, fényképpel ellátott önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése email címre

Kategória
Humán erőforrás
Régió