www.cvonline.hu

Senior IT Tanácsadó

  • A hirdetés 290 napja lejárt

Közel áll hozzád az IT és a HR is? Lelkes, pörgős és sikerorientált vagy? Szeretnél egy jó hangulatú, sikeres és fejlődő csapatban dolgozni? Akkor itt a helyed. Jelentkezz és légy tagja csapatunknak.

Főbb feladatok, munkák:

  • IT toborzási és kiválasztási projektek teljes körű ellátása;

  • Interjúk megszervezése, lebonyolítása;

  • Kapcsolattartás, kapcsolatépítés az ügyfélkörrel;

  • Ügyfélkör bővítése;

  • Statisztikák, nyilvántartások készítése a kiválasztási folyamat aktuális helyzetéről;

  • Szerződések előkészítése;

  • Prezentációk tartása, részvétel állásbörzéken, szakmai rendezvényeken.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség;

  • IT pozíciók keresésében, fejvadászatban szerzett tapasztalat;

  • Meglévő és hasznosítható kapcsolatrendszer;

  • Kommunikációképes angol nyelvismeret;

  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség;

  • Proaktív, agilis személyiség;

  • Ügyfélorientált gondolkodásmód;

  • Igazi csapatjátékos attitűd.

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, jó hangulatú csapat;

  • Hosszú távú együttműködés;

  • Változatos feladatok;

  • Szakmai fejlődés lehetősége.

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és úgy érzed, megfelelsz az elvárásoknak, küldj nekünk egy fényképes szakmai önéletrajzot a pozíció megjelölésével E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Magyarország
Kategória Humán erőforrás