www.cvonline.hu
Senior IT Support Specialist
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2017.01.25.
Jelentkezési határidő: 2017.01.26.
Hirdetés azonosító: 1049837
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Folyamatosan növekvő, az európai piac egyik vezető kereskedelmi cégéhez keresünk a csapat bővítése céljából IT Enigneer munkakörbe kollégát, aki rendelkezik projekt menedzseri ambíciókkal.
A munkavégzés során az alábbi feladatokra kell számítani:

- Komplex és kritikus incidensek elemzése és 3rd level support ellátása.
- probléma menedzsment, és a hosszú távú megoldások megtalálása
- az IT központ szoftver és hardver környezetének folyamatos fejlesztése
- részvétel a különböző projektekben mint például a monitoring rendszer kialakítása vagy a távoli elérés felgyorsítása és fejlesztése.
- projektek vezetése
- kapcsolattartás a nemzetközi és országos központok informatikai osztályával

Követelmények
- felsőfokú IT végzettség (BSC vagy MSC)
- magabiztos németnyelv - vagy angolnyelv-tudás szóban és írásban
- 1-3 év releváns munkatapasztalat (IT, vagy IT SSC terület előnyt jelent)
- Windows Server és/vagy Linux tapasztalat
- jártasság Microsoft Active Directory és virtualizált rendszerek használatában

- kezdettől fogva átlagon felüli bérezés
- training-on-the-job, intenzív és átfogó betanulási program
- érdekes, változatos feladatkör és fejlődési lehetőség
- kellemes munkakörnyezet

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pest