www.cvonline.hu

Senior IT Security Analyst

  • A hirdetés 448 napja lejárt

kollégát keresünk autóipari beszállító partnercégünk számára.

Pozíció azonosító: P01SA

Munkavégzés helye: Pest megye

Feladatok

  • Új generációs tűzfalak telepítése és karbantartása (Palo Alto, VPN, IPS, wildfire)
  • Sérülékenység vizsgálatot biztosító rendszerek karbantartása (pl.: Tenable, Qualys, Rapid 7)
  • Külső és belső vizsgálatok futtatása
  • SIEM megoldások menedzsmentje (pl.: Tenable, Q-Radar, Splunk, Alien)
  • Különböző titkosítási és antivírus megoldások menedzsmentje (pl.:Symantec, McAfee, Bit locker, CA authority)
  • Munkatársak IT biztonságra való tanítása
  • A cég IT biztonságtechnikai szolgáltatásainak folyamatos továbbfejlesztése

Elvárások

  • IT területen szerzett felsőfokú végzettség
  • 5+ év releváns tapasztalat IT biztonságtechnika területen
  • CISSP, CEH, GIAC képesítés
  • Európai adatvédelmi és cyber security előírások ismerete
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Ügyfélorientált szemléletmód
  • Csapatszellem
  • Kiemelkedő szervezési képesség
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság az EU tagállamain belül

Küldd el az önéletrajzod nekünk az alábbi email címre!

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol