www.cvonline.hu

Senior IT sales (nagyvállalati ügyfelek)

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 922027
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    Megbízónk IT termék- és szolgáltatás portfóliójának értékesítése

Feladatkör, felelősségek:    • Megbízónk által forgalmazott termékek és szolgáltatások értékesítése

• Ügyfélkapcsolatok kezelése, az ügyfélkör igényeinek felmérése, IT megoldások értékesítése

• Árajánlatok készítése és utánkövetése

• Új ügyfelek és piaci lehetőségek felkutatása

• Személyes találkozók, tárgyalások, prezentációk lebonyolítása

• Értékesítéshez tartozó adminisztratív feladatok ellátása

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   • Műszaki területen • elsősorban IT cégnél • szerzett legalább 8 év értékesítési tapasztalat

• Nagyvállalati kapcsolatrendszer

• Kommunikációképes angol nyelvtudás

• Jó kapcsolatteremtő- és tárgyalókészség mind írásban mind szóban

• Határozott, magabiztos fellépés

• Vevőközpontú gondolkodásmód, sikerorientált szemlélet

• Önálló, problémamegoldó személyiség

Nyelvtudás:    Angol

A megbízó cég profilja:    Megbízónk az IT piac stabil szereplője, dinamikusan növekvő kis létszámú magyar cég.

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Amennyiben még nem tekintette meg, kérjük, olvassa el részletesen adatvédelmi tájékoztatónkat az alábbi linken: Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.