www.cvonline.hu

Senior IT Infrastructure Designer

Régió: Heves
Heves

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2015.09.24.
Hirdetés azonosító: 917298

Multinacionális autóipari területen tevékenykedő partnerünk számára keresünk IT Infrastructure Consultant pozícióba új munkatársat, Gyöngyös környékére.

Feladatok:

- IT Infrastruktúra megtervezése és konkrét koncepció kialakítása a magyar gyáregység számára
- Rendszerméknökökkel való aktív együttműködés
- A koncepció elkészültével a pozíció átalakul egy Project Manager-i lehetőséggé, a kivitelezésre kerül a hangsúly
- Az új szakaszban a megvalósítás koordinációja, end-to-end
- Később pedig Last Level System Admin feladatok és csapat kialakításában való részvétel, illetve global kooperáció a többi gyáregységgel

Elvárások:

- Windows szerver tapasztalatok ( kialakítás, migráció, integráció, updating, patching )
- Operációs fázis során: troubleshooting, monitoring, performance tuning, disaster recovery, backup solutions,
- VMWare, Citrix és HyperV tapasztalatok virtuális környezet kialakításához
- Optikai hálózatrendszerek átlátása
- TCP/IP ismeretek + LAN/WAN
- Jó problémamegoldó és tervezőkészség
- Innovatív és elhivatott személyiség
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

- Versenyképes bérezés, attraktív juttatási csomag
- Albérlet és költözési támogatás, utazástámogatás
- Folyamatos tréningek és fejlődési lehetőségek
- High-tech, magasan automatizált, modern munkakörnyezet
- Lehetőség egy zöldmezős! beruházásban való részvételben
- Nemzetközi munkakörnyezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a