www.cvonline.hu
Senior IT business analyst
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.10.02.
Jelentkezési határidő: 2015.09.27.
Hirdetés azonosító: 982776
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Stabil hátterű pénzügyi szervezethez keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • üzleti igények felmérése, elemzési módszertan folyamatos fejlesztése

  • követelményspecifikációk és funkcionális specifikációk készítése, jóváhagyatása

  • szakértői támogatás üzleti és IT folyamatok kidolgozásában, bevezetésében

  • napi kapcsolattartás a fejlesztői csapattal, felhasználói tesztelés szakmai támogatása

  • részvétel nemzetközi- és helyi alkalmazásfejlesztési projektekben

  • kevésbé tapasztalt IT üzleti elemzők támogatása, fejlesztése
  • Elvárások

  • diploma megléte (preferáltan informatikai vagy közgazdász)

  • kommunikációképes angol nyelvtudás

  • legalább 4 év elemzői vagy rendszerszervezői tapasztalat

  • SQL ismeretek

  • kiváló kommunikációs és elemző készség

  • proaktivitás, döntésképesség

  • Előnyök

  • pénzintézeti és/ vagy nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat

  • riportáló és/vagy UML eszközök ismerete

  • szoftvertervezési elvek gyakorlati alkalmazásának képessége

  • Amit ajánlunk

  • dinamikus szervezet

  • fiatalos, nemzetközi környezet, projektek

  • folyamatos fejlődési, tanulási lehetőség

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió