www.cvonline.hu
Senior IT Business Analyst
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.08.29.
Jelentkezési határidő: 2014.09.19.
Hirdetés azonosító: 662480
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi informatikai partnerünk számára keresünk új munkatársat, hosszú távú budapesti munkavégzésre a következő pozícióba:

Feladatok

  • Kapcsolattartás az ügyféllel és a fejlesztői csapattal
  • Meglévő rendszerek igényeinek felmérése, részvétel a végrehajtásban
  • Változások alapos dokumentálása és meghatározása
  • Igény alapján lehetséges megoldások és azok megvalósíthatóságának feltérképezése
  • A logikai terv előkészítése új fejlesztések meglévő rendszerekbe való beillesztésekor
  • Elkészült fejlesztések IT elfogadásának végrehajtása
  • Felhasználó teszt támogatása

Elvárások

  • Diploma informatikai vagy gazdasági területen
  • 3+ év releváns tapasztalat követelmény gyűjtetésben és elemzésben
  • Folyékony angol és legalább középfokú német nyelvtudástudás
  • Project Management területen szerzett tapasztalat
  • UML ismeret
  • IT ismeret (alapvető funkciók ismerete)
  • Magabiztos kommunikáció ügyfelekkel és fejlesztőkkel
  • IT business tapasztalat
  • ITIL 3 (Order Management) folyamat ismeret előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Karrier lehetőség
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Kategória
IT / Informatika
Régió