www.cvonline.hu

Senior IT Business Analyst

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2016.11.15.
Hirdetés azonosító: 1084156

Szeretnél részt venni egy zöldmezős fejlesztésben és menedzselni az üzleti folyamatokat?
Dolgoztál hasonló projecten, ismered a szoftverfejlesztési életciklusokat?
Ha a válasz igen, és érdekelne egy felelősségteljes, változatos feladatkör, várjuk a jelentkezésedet!

Feladatok:

- informatikai rendszerekkel kapcsolatos üzleti igények felmérése, elemzése, egyeztetése
- funkcionális és technikai specifikáció, logikai rendszerterv elkészítése
- tesztelés előkészítése és felügyelete, felhasználók képzése a bevezetés során
- a teljes fejlesztési folyamat koordinálása, feladatok delegálása
- a bevezetés után a rendszer támogatása, újabb fejlesztési igények kezelése, új funkciók bevezetése
- folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal és az üzleti felhasználókkal
- dokumentáció készítése

Elvárások:

Tanulmányok:
- főiskolai vagy egyetemi diploma (preferáltan gazdasági vagy informatikai területen)

Technikai kompetenciák
- minimum 4-5 éves releváns szakmai tapasztalat
- szoftverfejlesztési életciklus ismerete, rendszerek bevezetésében és üzleti folyamatok kialakításában szerzett tapasztalat
- pénzügyi szervezetnél történt informatikai rendszer fejlesztésében szerzett tapasztalat előny
- minimum erős középszintű angol nyelvismeret szóban és írásban

Viselkedési kompetenciák
- jó analitikus és problémamegoldó készség
- kiváló kommunikációs és szervezőkészség

Amit kínálunk:

- részvételi lehetőség új rendszerek kialakításában az elejétől a végéig
- szakmai kihívások, fejlődési lehetőség
- előrelépési lehetőség
- versenyképes fizetés

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a