www.cvonline.hu
Senior IT Business Analyst (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.18.
Hirdetés azonosító: 702138
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Kapcsolattartás az ügyféllel és a fejlesztői csapattal

 - Meglévő rendszerek igényeinek felmérése, részvétel a végrehajtásban

 - Változások alapos dokumentálása és meghatározása

 - Igény alapján lehetséges megoldások és azok megvalósíthatóságának feltérképezése

 - A logikai terv előkészítése új fejlesztések meglévő rendszerekbe való beillesztésekor

 - Elkészült fejlesztések IT elfogadásának végrehajtása

Felhasználó teszt támogatása

Elvárások

 - Diploma informatikai vagy gazdasági területen

 - 3+ év releváns tapasztalat követelmény gyűjtetésben és elemzésben

 - Folyékony angol és legalább középfokú német nyelvtudástudás

 - Project Management területen szerzett tapasztalat

 - UML ismeret

 - IT ismeret (alapvető funkciók ismerete)

 - Magabiztos kommunikáció ügyfelekkel és fejlesztőkkel

 - IT business tapasztalat

 - ITIL 3 (Order Management) folyamat ismeret előnyt jelent

Amit kínálunk

 - Versenyképes fizetési és juttatási csomag

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonómikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

Jelentkezés módja

Kérünk, hogy részletes magyar vagy angol/német nyelvű szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

“Állásajánlatok” menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 77815

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió