SENIOR IT BIZTONSÁGI MÉRNÖK - multinacionális termelővállalati tapasztalattal

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 554556
Link megjelenítéseimages/editor/1333624049.jpg" border="0" width="302" height="200" />
Megbízónk anyavállalata stratégiai termékcsoportjában a világ legnagyobb gyártója, 35 országra kiterjedő üzemeiben több mint 15000 munkatársat  foglalkoztat. Magyarországon működik az egyik legjelentősebb gyártóvállalata és itt hozta létre Globális Pénzügyi és Informatikai Szolgáltató Központját is. A Szolgáltató Központ a gyártóvállalatok igényeivel lépést tartva dinamikusan fejlődik. Számára, az informatikai szolgáltatások fejlesztéséhez munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

FELADATOK

  • Identify threats to the confidentiality, integrity and availability of information systems
  • Conduct investigation, analysis and review following breaches of security controls
  • Perform vulnerability scan result analysis and root cause identification
  • Perform annual firewall review and clean-up
  • Review security alerts and identify trends/attacks
  • Maintain system hardening guides and check compliance to it
  • Web/Spam filtering system maintenance
  • Review, resolve and subsequently close service requests/tickets and complete change requests
  • New sites migration requires 2-3 business trips annually

ELVÁRÁSOK

  • Technical degree preferably in IT or equivalent experience
  • 4-5 years of work experience in IT security field
  • Knowledge of IT security tools and technologies: Intrusion Detection/Prevention Systems
  • Vulnerability Scanning Systems, Anti-virus Products, Security Incident and Event Management systems, Operating System Patch Management systems, Web Filtering systems
  • Any certification in security field is an advantage (CISSP, CISA, CISM, CEH)
  • IDS systems administration and configuration experience
  • Fluent English and Hungarian (verbal and written skills)
  • Knowledge of network equipments (Cisco operation experience, or Cisco certification is an advantage)
  • Advanced user of MS Office

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Intenzív szakmai fejlődés, karrierlehetőségek a dinamikusan növekvő globális csoport Shared Service szervezetében
  • Vonzó alapfizetés és teljesítményprémium, széleskörű juttatások: 13. havi fizetés, karácsonyi jutalom, cafeteria, egészség- és nyugdíjpénztári hozzájárulás

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Fejér megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SENIOR IT BIZTONSÁGI MÉRNÖK - multinacionális termelővállalati tapasztalattal, Fejér megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése