www.cvonline.hu

Senior iPhone fejlesztő

  • A hirdetés 955 napja lejárt

Megbízónk a világ legnagyobb online utazásszervezője a légi utazás szektorban. 42 országban, több mint 14 millió ügyfélnek nyújt szolgáltatást. Budapesti csapatukba keressük új munkatársukat

pozícióba, aki a tehetséges csapat tagjaként, start-up környezetben szakértelmével hozzájárul ahhoz, hogy a felhasználók a legmagasabb minőségű szolgáltatást kapják utazásuk szervezése során.

Az új munkatárs a következő generációs mobilalkalmazások fejlesztését vezeti a koncepció megfogalmazásától kezdődően egészen a piacvezető pozícióig.

Feladatok

  • Világszínvonalú iPhone alkalmazások fejlesztése,
  • innovatív és magas színvonalú mobil UI (user interface) fejlesztése,
  • mobil szoftver architektúra és fejlesztés folyamatában való közreműködés,
  • magas szintű kódszabványok fenntartása.

Elvárások

  • 2-3 év iPhone fejlesztésben szerzett tapasztalat,
  • minimális Android applikációk írásában szerzett tapasztalat,
  • magabiztos tapasztalat a következőkben
    • objektumorientált programozás,
    • memóriahasználati problémák észlelése és javítása, kódok applikáció teljesítményére való optimalizálása,
  • verziókövető rendszerek (GIT, CVS) használatában szerzett tapasztalat,
  • magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt,
  • kezdeményezőkészség és pozitív hozzáállás,
  • erős kommunikációs készség,
  • mérnöki vagy informatikai BA diploma.

Előnyt jelent a következők ismerete és tapasztalata

  • Android applikációk fejlesztése (Java, IOS, Android SDK),
  • Windows 7 applikációk fejlesztése,
  • mobil webhasználati technológiák fejlesztése (HTML5, CSS3, jQueryMobile, Sencha stb.).

Amit megbízónk kínál

  • lehetőség a 15 briliáns mérnökből álló nemzetközi csapathoz való csatlakozásra,
  • versenyképes javadalmazás,
  • folyamatos kihívást jelentő, elismerő környezet,
  • a legújabb technológiák megismerésének lehetősége,
  • könnyen megközelíthető, nyugodt, kényelmes Budapest belvárosi iroda,
  • lehetőség a csocsó tudásának megcsillogtatására.

Munkavégzés helye: Budapest belváros

Jelentkezés: Angol nyelvű önéletrajzát bérigény megjelölésével küldje a E-mail cím megjelenítése címre.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol