www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 1026159
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Multinacionális autóipari megbízónk minőségügyi csapatába, mérőlaborban történő munkavégzésre keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

 IPARI MÉRNÖK (AK-SZ1)

Feladatok:
  • gyártási folyamatok felügyelete, a termelés támogatása,
  • munkautasítások készítése,
  • új termék bevezetéssel kapcsolatos dokumentumok elkészítése,
  • a gyártási folyamat optimalizálása, fejlesztése az új és jelenleg gyártásban lévő termékre vonatkozóan is,
  • hatékonyság növelésére irányuló tevékenységek, ergonómikus munkahelykialakítás,
  • folyamat felügyeleti eljárások (FMEA, Control Plan és PFD ) készítése,
  • selejtcsökkentésre irányuló tevékenység, hibakeresés, okok feltárása, javító intézkedések bevezetése,
  • a kimenő termékek minőségi előírásainak ismerete,
  • részvétel auditok előkészítésében

Elvárások:
  • gépészmérnöki végzettség (műanyagipari előny),
  • gyártástechnológiai ismeretek,
  • Lean, Hosin, Kaizen, 5S, EOS reporting, workshop, industrial development projects tapasztalat,
  • tárgyalóképes angol nyelvismeret,
  • 3 éves releváns szakmai tapasztalat gyártó környezetben,
  • felhasználó szintű office ismeretek,
  • költséghatékony gondolkodásmód, nagyfokú önállóság

Előny:
német nyelvismeret

Kezdés: Amint a pályázó részéről lehetséges
Juttatás: versenyképes
Jogviszony: teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
Munkavégzés helye: Vas megye
Jelentkezzen online magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzával.

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Vas