www.cvonline.hu

Senior IFRS szakértő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.19.
Jelentkezési határidő: 2016.04.30.
Hirdetés azonosító: 987016

Támogató környezetet keresel, ahol szakmai fejlődésre is lehetőséged van? Erős stratégiai látásmóddal rendelkezel? Szereted a változatos projektmunkákat? Akkor ez a Te lehetőséged:

Piacvezető multinacionális pénzintézet budapesti központjába keresünk Számviteli Szakértőt

Feladatok:

- Tanácsadás komplex banki és lízing üzletági tranzakciók számviteli kezelésében, annak érdekében, hogy a számviteli elszámolás a vonatkozó jogszabályokkal és a bankcsoport szabályzataival összhangban történjen

- Csoporton belüli tranzakciókhoz kapcsolódó transzferár megállapításhoz, illetve évvégi beszámolóhoz készülő ingatlan értékbecslések áttekintése, véleményezése

- Számviteli projektek szakmai összehangolása a főkönyvelő irányításával

- Számviteli zárlathoz, bizottsági ülésekhez kapcsolódó döntéselőkészítő anyagok előállítása

- Belső szabályzatok elkészítése, frissítése

- Közvetlen riportolás a bankcsoport főkönyvelője felé

Elvárások:

- Minimum 3 év pénzügyi szektorban (bank) szerzett számviteli tapasztalat
- Kommunikációképes angol nyelvtudás
- IFRS szakismeret
- jó kommunikációs készség
- jó koordinációs készség

Előny:
- banki tapasztalat
- adózási ismeretek (ÁFA, TAO stb.)
- Big4 környezetben szerzett banki tapasztalat
- SAP ismerete
- ACCA

Amit kínálunk:

- Kiemelkedő juttatási csomag
- Fejlődési lehetőség
- Komplex, változatos feladatkör
- Rugalmas munkavégzés

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján